SPORTKEMP

SPORTCENTRUM ČASPV DOUBÍ

Základní informace

Vážení hosté
     dovolujeme si Vám představit ve stručnosti rekreační středisko vybavené pro rekreaci, odpočinek i aktivní sportovní činnost.
     Jedná se o areál rozkládající se na cca 7 ha, převážně travnatých ploch, ze dvou třetin pod staletými duby na břehu Opatovického rybníka, který je částečně spojen hrází s rybníkem Svět. Převážná část všech ubytovacích objektů je právě ve velice příjemném prostředí, polostínu pod těmito velikány, jistě oceníte v letních měsících. Ke slunění nám slouží mnoho jiných prostor, velice pěkná písečná pláž s pozvolným přístupem do vody, kde mírně klesající tvrdé písčité dno je bezpečné i pro ty nejmenší.  Velká, dobře udržovaná pláž poskytuje všem dostatek soukromí. Kolotoč, houpačky pro malé a basket pro všechny. Vedle písečné pláže se nachází malá pláž pro rekreanty, kteří mají radějí více soukromí. Při zadní straně velké pláže jsou rozmístěny bungalovy kat. 1Á**** pro náročnější hosty. Bungalov typu A je samostatným objektem – předsíň, ložnice, obývací pokoj s terasou přímo na pláž, koupelna, WC, plastová křesílka, stolek vč. slunečníku pro venkovní použití, (na objednávku topení), vnitřní vybavení je odpovídající své kat. ****. Každý z těchto objektů má rezervován svůj uzamykatelný a zastřešený parkovací box ve vzdálenosti 5 – 20 m. Dalšími ubytovacími objekty jsou sruby kat. B - jedná se o dvojsrub (2 čísla, tzn. 2 sruby), to znamená dvě zcela samostatné místnosti s vlastním vchodem.  Samostatný     2 lůžkový pokoj + 2 přistýlky odpovídající své kat. vybavený válendami, skříní, skříňkou, prádelníkem, skříní na lůžkoviny, stolem, židlemi, na objednávku přímotop. Všechny tyto objekty jsou rozmístěny v příjemném polostínu. Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny)  jsou pro  společné nebo na každém srubu. Dále nabízíme turistické 2 lůžkové chaty se základním vybavením a společným sociálním zařízením.  Turistické ubytovny  (2* podkrovní místnost nad loděnicí á 15 osob, 1* místnost nad jídelnou pro 5 osob)pro krátkodobé ubytování ve velice příznivých cenách. Tábořiště pro karavany a obytné přívěsy na velice pěkném místě s možností el. přípojky a zdrojem pitné vody, umývárna nádobí která se nachází z vnější strany kuch. provozu, slouží všem hostům. V celém areálu je vyhrazeno dostatek prostorů pro vlastní stany tak, aby bylo uchováno v max.míře soukromí hostů ubytovaných v bungalovech, srubech a chatách. Pro soukromé stanování je samozřejmostí využívání zařízení střediska jako u ostatních hostů. Všechny automobily mají vyhrazená parkoviště, která jsou u vjezdu do střediska. Výjimkou je vzláštní prostor pro určitý počet stanů s vozidlem. Je zde také možnost zřízení stanových táborů pro děti , za velice výhodných podmínek. Je možné též umístění podnikových nebo soukromých karavanů a obytných přívěsů celosezónně nebo celoročně. V letních měsících je středisko schopno poskytovat veškeré služby pro 400 osob, v případě doplnění vlastními ubytovacími jednotkami klienta (stany, obyt. přívěsy apod.) až pro 800 osob.

 

Ke společenskému a sportovnímu vyžití našich hostů slouží především:
      Sportovní hala, upravena pro veškeré míčové hry, ideální podmínky pro aerobic včetně doplňující výbavy, kompletní vybavení pro gymnastiku, tenis, tělocvičné nářadí, v předsálí stolní tenis, samozřejmostí je ozvučení. Velice pěkné a dobře vybavené fitness-centrum , sauna s bazénkem, odpočívárnou (jen na objednávku). Velká travnatá a dobře udržovaná plocha stadionu láká především příznivce fotbalu, fotbalové hřiště , ozvučení celého stadionu, venkovní stolní tenis. Tenisové kurty akryl , cvičná lezecká stěna, basket, nohejbal, 2 profesionální kurty plážového volejbalu apod. Doplňkem obou pláží je loděnice sloužící také jako jedna z půjčoven her a sportovního náčiní, možnost výpůjček lodí (pramice, kanoe, raft, mořské kajaky, surf),  K výpujčení jízdní kola, montáž dětských sedátek. Mnoho různých i netradičních her, míče všech druhů, tenis. rakety, pálky na stol. tenis a úschovna jízdních kol hostů.

 

 

Samozřejmostí v areálu je rozsáhlý stravovací komplex:

 

      Samoobslužná jídelna cca 80 míst, barový pult v jídelně s nápoji všeho druhu. Otevřeno vždy po dobu výdeje jídel a v příp.déletrvajícího nepříznivého počasí. Pro kuřáky slouží terasa u jídelny. V prodejním stánku u jídelny (otevřen v letních měsících) je možnost zakoupení základních potravin, denně čerstvé pečivo, denního tisku, suvenýrů a drobností pro zapomnětlivé, též možnost zakoupení stravenek na následující den nebo dny v jakékoliv skladbě a cenových relacích, v sezóně možnost výběru dle konkrétního menu – 2 možnosti. Při výběru jakéhokoli menu také v dětských porcích. Věříme, že oceníte kvalitu domácí kuchyně vč. cen. Přilehlá pivnice s pěkným posezením pro cca 30 osob a venkovní předzahrádkou, pro Vás připraví různé speciality a občerstvení všeho druhu.  Služba na recepci střediska od 09.00 hod. do 20.00 hod. - v letních měsících